ساعت کاری 24 ساعته

تهران، شریعتی بالاتر از پل صدر پلاک 1884

درباره خدمات ساختمانی پارسیان بیشتر بدانید

شرکت خدمات ساختمانی پارسیان یک سامانه خدماتی هدفمند و هوشمند آنلاین با کادری مجرب می باشد که به منظور ارائه خدمات متنوع به همشهریان گرامی و با هدف بهینه‌سازی و ارتقای کیفیت خدماتی با چندین سال سابقه در سراسر تهران بزرگ پایه گذاری شده است. ارائه خدماتی همچون:تعمیرات ساختمان, بازسازی ساختمان, تغییرات ساختمانی, لوله کشی, لوله بازکنی, رفع نم و چکه, ایزوگام, خدمات بنایی, گچ بری, باربری, حمل باراثاثیه منزل, نظافت, ایزوگام و قیرگونی.

درباره خدمات ساختمانی پارسیان

متخصصان ما مفتخرند که طی سالیان زیادی که در این حرفه مشغول به کارند چندین و چند پروژه مختلف در ابعاد و درجات دشواری متفاوت انجام داده اند و می توانیم به شما تضمین دهیم که با سپردن امور تاسیساتی و زیربنایی خود به ما علاوه بر برخورداری از مزایای خدمات پارسیان شامل تضمین کار+ حضور فوری کارشناسان در محل+ مشاوره رایگان و غیره، شما پایین ترین و کم ترین هزینه را برای رفع مشکل خود متحمل خواهید شد و در سریع ترین زمان ممکن مشکل شما توسط متخصصان و کارشناسان ما شناسایی و برطرف میشود.

این شرکت به صورت شبانه روزی و بدون وقفه در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت همشهریان خود را یاری می رساند. نظرات و ایده های ارزشمند شما چراغ راه ما خواهد بود.

کلمات کلیدی سئو سایت : خدمات ساختمانی پارسیان,تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه,رفع نم,لوله کشی,باربری,امور نظافت,بازسازی ساختمان,تعمیرات ساختمان,خدمات ساختمانی,تغییرات ساختمان,ایزوگام,قیرگونی,کاشی کاری,نقاشی,بنایی,نقاشی ساختمان,تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

فرم درخواست تکنسین