15 نکته مهم درباره خدمات نظافتی

15 نکته مهم درباره خدمات نظافتی

گاهی اوقات به دلیل حجم بالای کارهای نظافتی خانه یا شرکت تصمیم میگیریم از نیروهای نظافتی شرکت های خدماتی کمک بگیریم، اما قبل از تماس خود این نکات را بخاطر بسپارید .

1. فقط با موسساتی که مجوزکار دارند و در آگهی شان برخورداری از این مجوز قید شده، تماس بگیرید و تقاضای کارگر کنید.

2. از کارگر یا کارگرانی که به منزل تان می آیند بخواهید کارت بهداشت شان را به شما نشان دهند.

15 نکته مهم درباره خدمات نظافتی

3. خدماتی که آنها می توانند به شما ارایه دهند این موارد است: شستن درها و دیوارها، حمام وسرویس بهداشتی، تمیز و مرتب کردن وسایل داخل بوفه، کمدها و کابینت ها و شستن و تمیز کردن راه پله، لوسترها و کارهایی از این قبیل.

4. اگر آنها در هنگام کار به صورت اتفاقی یا عمدی خسارتی به وسایل منزل شما وارد کنند، شما می توانید سریعا با شرکت مورد نظر تماس گرفته و از آنها ادعای خسارت کنید و آن شرکت موظف به پرداخت کامل خسارت است.

5. بعضی ها بیشتر از 8 ساعت کار دارند و با کارگر به توافق می رسند که به کارش ادامه دهد بدون اینکه شرکت را در جریان بگذارند تا از این طریق پول اضافه کار به طور کامل نصیب خود کارگر شود اما این افراد باید بدانند که اگر بعد از 8 ساعت اتفاق یا حادثه ای برای وسایل منزل یا خود کارگر یا حتی درگیری بین کارگر و مشتری پیش بیاید، شرکت به هیچ عنوان مسوولیتش را قبول نمی کند.

6. کارگری که به منزل شما می آید باید نیم ساعت وقت برای صرف ناهار داشته باشد

7. اگر در ساعات اولیه حس کردید که از کارگرتان راضی نیستید، می توانید با شرکت تماس گرفته و تقاضای کارگر دیگری نمایید و شرکت موظف است بدون دریافت هیچ گونه وجهی از آن کارگر بخواهد که خانه را ترک کند و فرد جدیدی را برای ادامه کار به منزل تان بفرستد.

15 نکته مهم درباره خدمات نظافتی

8. کارگران وظیفه دارند وسایل مورد نیاز برای کار شما را با خودشان همراه بیاورند؛ شما هم بهتر است قبل از آمدن آنها تمام وسایل لازم از جمله چند دستمال نخی، ظرفی برای خیساندن دستمال ها، چارپایه، تی و دیگر چیزهای لازم را آماده کنید و اگر درخانه این وسایل را ندارید، در تماس تان به موسسات خدماتی بگویید تا همراه با کارگر، این وسایل مورد نیاز را هم بفرستند.

9. حتما قبل از آمدن کارگر به منزل تان سر دستمزد و هزینه کار مخصوصا در کارهایی مثل باغبانی و شستن مبلمان و تابلوفرش به توافق برسید.

10. اگر می خواهید یک هفته یا ده روز قبل از عید برای کارهای نظافتی خانه تان کارگر خبر کنید، خیلی مطمین نباشید که این کار را به راحتی انجام دهید. برای اینکه نزدیک عید دچار دردسر و استرس نشوید، بهتر است از حداقل یک ماه قبل برای روز مورد نظرتان از موسسه ای که می خواهید، کارگر رزرو کنید.

11. سعی کنید حتی الامکان وقتی که کارگر به منزل تان می آید 2 نفر در خانه باشید تا اگر کاری برایتان پیش آمد خانه بدون صاحب خانه نماند.

12. برای انجام امور نظافتی منزل بهتر است 2 کارگر خانم و آقا خبر کنید تا هم کارهایتان سریع تر پیش رود و هم بتوانید کارهای سنگین تر مثل شستن در و دیوار کف را به آقا و کارهایی مثل تمیز و مرتب کردن کابینت، بوفه و کمدها را به خانم بسپارید.

13. قبل از آمدن کارگر به منزل، اشیای قیمتی تان را از جلوی دست بردارید.

14. حواس تان باشد که گول نام شرکت هایی را که با شرکت های معتبر تشابه اسمی دارند نخورید.

15. برخی موسسات، کارهای تعمیراتی و تاسیساتی مانند رنگ کاری، گچ بری، کاشی کاری، لوله کشی و کف سابی را در عرض چند ساعت یا چند روز برایتان انجام می دهند. کار این موسسات و ساعت کاری کارگرانشان برحسب نیاز شما متفاوت است اما باید بدانید کارگرانی که این امور را برای شما انجام می دهند، روزمرد هستند و دستمزد آنها بسته به نوع کار شما و مدت زمانی که برای انجامش وقت صرف می شود، محاسبه می شود.

مجموعه خدمات ساختمانی پارسیان با داشتن تیم حرفه ایی آماده انجام کلیه کارهای نظافت و تمیزکاری منزل و شرکت شما به صورت تضمینی می باشد.

کلمات کلیدی سئو سایت : 15 نکته مهم درباره خدمات نظافتی,خدمات نظافتی,نظافت,نظافت منزل,تمیزکردن خانه,تمیزکردن منزل