⭐رفع نم و چکه سقف و دیوار و حمام بدون خرابی در تمام مناطق تهران⭐

چرا نم زدگی ایجاد می شود و چرا شما به رفع نم ساختمان احتیاج پیدا میکنید! در بسیاری از ساختمان ها از کولر آبی یا دستگاه بخور و… که دلیل ایجاد رطوبت می باشد، استفاده می شود یا حتی لوله ها دچار شکستگی می شوند این مورد نیز باعث نم زدگی می شود و به علت عدم آگاهی رطوبت ایجاد شده را نمی توانند از بین ببرند و به مرور زمان باعث نم زدگی می شود و ساکنین ساختمان به رفع نم نیاز پیدا می کنند.

رطوبت می تواند ساختمان را با خسارت های زیادی روبرو کند مانند: ریخته شدن گچ دیوار و سقف ساختمان و… که باید در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به رفع نم اقدام کرد.

به همین دلیل باید با استفاده از روش هایی مانع ورود آب و رطوبت به داخل ساختمان شد، در صورت مشاهده هر گونه نم و رطوبت در دیوار و سقف با مجموعه خدمات پارسیان تماس بگیرید تا با متخصصان حرفه ایی،متخصص  و با تجربه برای رفع رطوبت دیوار به شما کمک کند.

حواستان باشد سهل انگاری در این قضیه خطرات جدی برای ساختمان به همراه دارد و موجب سلب آسایش ساکنین می شود پس در سریع ترین زمان برای رفع نم بدون خرابی با تکنسن های تعمیرات ساختمان خدمات ساختمانی پارسیان تماس بگیرید.

رفع نم

تمام خدمات رفع نم و لوله کشی و نشت یابی لوله و… بصورت کاملا تضمینی انجام می پذیرد.

تماس 24 ساعته :22618726

رفع نم دیوارها و…

برای بسیاری از شما پیش آمده که دیوار های ساختمان از جمله دیوار حمام یا دیوار سرویس بهداشتی دچار نم شده و اگر به موقع این مشکل را حل نکنید خسارت به ساختمان شما بیشتر می شود و هزینه سنگینی باید پرداخت کنید.

پوسته شدن رنگ یا کاغذ دیواری، وجود لکه یا حالت غیرعادی در دیوارها، دیوارهایی که با لمس کردنشان متوجه نم دار بودنشان می شوید، کپک های قابل مشاهده، بوی نم کپک کهنه همه این ها نیاز به رفع نم دارند.

مجموعه خدمات پارسیان آماده انجام کلیه ی کارهای رفع رطوبت و نم اعم از:

  • رفع نم و رطوبت ناشی از نشت فاضلاب یا خراب بودن توالت
  • رفع نم و رطوبت ناشی از نشت فاضلاب یا خراب بودن کف حمام
  • رفع نم و رطوبت ناشی از ترکیدگی لوله آب یا شوفاژ
  • رفع نم دیواره های حمام و عایق بندی
  • رفع نم سقف پشت بام را در اسرع وقت با بهترین قیمت و تضمین ایده آل ترین کیفیت می باشد.
رفع نم

رفع نم حمام

نم زدگی در دیوار ها و حمام و آشپزخانه مشکلی است که برای ما بسیار پیش آمده و همه ما حداقل یک بار مشکل رطوبت دیوارها و نم زدگی را تجربه کرده ایم.

رفع نم دیوار ها و سرویس بهداشتی و آشپزخانه و حمام باید در سریع ترین زمان ممکن حل شود،نم دیوار احتمال تخریب آن را هم دارد، ممکن است نم زدگی به دلیل ترکیدگی لوله ها باشد و باید با تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه این مشکل را حل کنید.

  • تعمیرات لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان
  • تشخیص دقیق و نقطه ای محل نشت آب به وسیله دستگاه های پیشرفته
  • تعمیر سرویس توالت فرنگی و ایرانی
  • رفع رطوبت و نم موجود در حمام و رطوبت از دیوار به همراه امور بنایی و نقاشی مربوطه
  • عایق کاری رطوبتی با استفاده از عایق های پیش ساخته(ایزوگام) و نیز عایق های پلیمری جدید

رفع نم بدون خرابی در اسرع وقت

توجه داشته باشید که از بین بردن نم و رطوبت در و دیوار و حتی حمام یکی از ضروری ترین اقداماتی است که باید در اسرع وقت و هر چه سریعتر آن را رفع کنید چرا که این نم و رطوبت و کپک و بوی بد ناشی از آن علاوه بر ایجاد مشکلات تنفسی، به دلیل وجود کپک که نوعی قارچ است، باعث بروز مشکلات پوستی نیز می گردد و مجموعه ما بدون خرابی مشکل شما را حل خواهند کرد.

در زمانی که از مواد مناسب برای عایق کاری حمام استفاده نشود، فضای بین کاشی ها و سرامیک ها به خوبی بند کشی نشود، در زمان تجمع آب ممکن است از بین درزهای کاشی ایجاد نم و رطوبت کند، برای رفع نم در هر قسمت خانه ابتدا باید آن محل را به خوبی شناسایی کرد و بعد در رفع آن سریع اقدام کرد.

وجود نم و رطوبت در هر قسمت ساختمان دلایلی دارد، ممکن است دلیل خرابی ساختمان عایق کاری و یا تأسیسات ساختمانی باشد.

درخواست خدمات ساختمانی پارسیان از شما عزیزان:

از شما درخواست داریم نشتی لوله های ساختمان و نم زدگی دیوار منزلتان را جدی بگیرید و در اسرع وقت با یک کارشناس رفع نم یا نشت یابی لوله تماس حاصل کنید تا مشکل ساختمان شما را حل کند اگر از این موضوع به سادگی عبور کنید مطمئن باشید این نشتی لوله باعث خسارت های سنگینی به ساختمان شما خواهد شد.

ما فقط نمی خواهیم خدمات ارائه دهیم و هزینه دریافت کنیم ما در سایت خدمات ساختمانی پارسیان مطالب آموزشی بسیاری را در زمینه تعمیرات ساختمان برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم و یکی از این مطالب که به همین موضوع رفع نم نیز مرتبط است را در این قسمت لینک را می گذاریم تا شما عزیزان با کلیک بر روی این لینک بتوانید مقاله را بخوانید و اطلاعات مفیدی را به دست آورید

در این نوشته قصد داریم که اولین تجربه نم زدگی و رفع نم مجموعه خدمات ساختمانی پارسیان را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم:

در یکی از شب های پاییزی که اولین هفته تأسیس مجموعه ما بود به دلیل اینکه اوایل کارمان بود و از مشتری هم خبر زیادی نبود، خانمی که خود را غفرانی معرفی کرد با ما تماس گرفت و گفت که در خانه تنهاست و تازه به خانه آمده و متوجه شده که بر روی زمین، کنار دیواری که تلویزیون و میز تلویزیون قرار دارد مقدار زیادی آب جمع شده و همچنان هم زیاد تر می شود.

همچنین گفت که دیوار سالن مرتبط به همان قسمت دیوار که باد کرده و سقف در حال ریزش گچ است، اما به مقدار خیلی کمی، محلی که این خانم گفته بود بسیار خطرناک بود و ریخن آب بر روی سیم ها و اتصالی کردن آنها باعث دردسرهای بزرگ می شد.

برای ما تفاوتی ندارد چه روزی باشد تعطیل باشد یا بارانی یا برفی باشد خدمات ساختمانی پارسیان خدمات رسانی را در هر زمانی انجام می دهد:

آن شب باران بسیار شدیدی می آمد و ما احتمال دایدم که از درزی باران به داخل خانه نفوذ کرده باشد و زمین پر از آب شده باشد، از او پرسیدیم که آیا آب از جایی چکه میکند، گفت خیر فقط آب زیادی روی زمین است.

به اینصورت نمیتوانستیم به خانم غفرانی کمک کنیم تا خودش این موضوع را حل کند پس با گرفتن آدرس و آماده کردن وسایل مورد نظر و خودمان به محل رفتیم و بعد از بررسی، متوجه شدیم که لوله ای که در خیابان برای تخلیه آب به جوب در کوچه وجود دارد سوراخ شده و این آب برمیگردد و به داخل خانه میریزد، آن شب خیلی سریع این موضوع را حل کردیم و همچنین خیال خانم غفرانی راحت شد.

لطف و محبت مشتریان ما که همچنان ادامه دارد و ما را شرمنده خودشان می کنند :

چند روز بعد از گذشت آن روز خانوم غفرانی با ما تماس گرفت و برای کمک های آن شب تشکر کرد و گفتن که آن شب همسایه آن ها همین اتفاق برایشان افتاده و سقف خانه ریزش کرده و همسر همسایشون مصدوم شدن و اگر مجموعه خدمات ساختمانی پارسیان در آن شب مشکل ساختمان را حل نمیکردند ممکن بود این اتفاق برای آن ها نیز بیفتد.

و در ادامه گفتند که ریزش گچ به کل سقف خانه رسیده و گچ کل دیوار های خانه باد کرده، خیس است و بو می دهد، در شبی که گذشت ما نم زدگی و رطوبت حاصل از شکستگی لوله و آب باران را تشخیص دادیم اما قطرات بارانی که در لابه لای دیوار ها مانده بود، بعد از چند روز خودش را نشان داد و نیاز به رفع نم داشت.

تجربه رفع نم دیوار و سقف :

بدون شک دیوار دچار نم زدگی و رطوبت شده بود و ما بعد از بررسی و بر طرف کردن درصد کمی از شکی که داشتیم و با نظر گیری از خانم غفرانی، گچ های دیوار را کندیم و او با در نظر گرفتن زمان و هزینه، سنگ را برای چسبیدن به دیوار و نمای خانه انتخاب کردند، توجه کنید که استفاده از کاغذ دیواری در این جور مواقع مناسب نیست چون نه تنها کارتان را درست نمی کند بلکه خراب تر هم می کند پس سعی داشته باشید تا در این مواقع با مشورت با مجموعه های با تجربه ای مثل ما، برای مرمت دیوار تصمیم بگیرید.

رفع نم
تماس با خدمات ساختمانی پارسیان