عایق بندی پشم سنگ

عایق بندی پشم سنگ

دلایل بسیاری وجود دارد که شما باید در ساختمان خود کار عایق کاری را انجام دهید و باید آگاهی های مناسب در این مورد را داشته باشید تا بتوانید در انجام کار دچار مشکل نشوید،با عایق کاری می توانید از اتلاف انرژی جلوگیری کرد و بعضی از موارد هزینه های ساختمان را کمتر کرد.

عایق بندی های متفاوتی وجود دارد و بستگی به نوع مورد استفاده ی شما دارد که بتوانید در ساختمان خود جایگزین کنید.

عایق ها بسته به نوع مورد مصرف شان در ساختمان دارای انواع گوناگونی هستند.

به احتمال زیاد اطلاعاتی در مورد عایق های ساختمانی دارید ولی اگر اینطور نیست حتماً در باره ی مورد مصرف و کارایی آنها تحقیق کرده و اطلاعاتی را گردآوری نموده تا بتوانید کار را به نحو احسنت انجام  دهید و با مشکل روبرو نشوید.

عایق بندی پشم سنگ

نصب عایق دیواری در دیوار

انجام عایق کاری، کار متفاوتی نیست ولی باید آگاهی های لازم را داشته باشید تا بتوانید یک نصب موفق داشته باشید و بعداً با مشکل بخاطر نصب ناقص روبرو نشوید،زیرا نصب کردن عایق ها از کارهای مهم ساختمانی است.

در ساختمان های امروزی بیشتر از ساختمان های قدیمی از عایق ها استفاده شده ولی اگر در ساختمان های کهنه اینکار انجام نشده می توان در زمان بازسازی که قرار شد انجام شود، عایق های لازم را جایگزین کرد و اگر در بین دیوارها از عایق ها استفاده شود به راحتی می توان در از اتلاف انرژی جلوگیری به عمل آید و هزینه ی مصرف سوخت ها را کاهش داد.

عایق های اسپری فومی

از متداول ترین عایق های که مورد استفاده قرار میگیرد، عایق های اسپری فومی می باشد که برای پر کردن درزها و شیارها بیشتر از آن استفاده می شود.

این نوع از عایق ها بعد از فرم گرفتن، می توان رنگ آمیزی کرد، و بهترین نوع عایق برای گرما و رطوبت و صدا می باشد، کارایی بیشتری برای پر کردن شکاف های ساختمانی، فرم های درزگیر پنجره های ساختمان و لوله های آب ساختمان و داکت های برق ساختمانی است،این مدل عایق ها در مقابل دوام آتش به چند گونه است:مقاوم در برابر شعله ی آتش و نسوز اشتعال پذیر، این عایق ها در مقابل نور خورشید تغییر رنگ می دهند.

بهبود عایق بندی با استفاده از پوشش

برای اینکه بتوان عایق ها را در برابر عوامل محیط حفظ کرد بهتر است از پوشش هایی که مواد ترکیبی آن شیمیایی است استفاده کرد که نصب بسیار ساده و راحتی دارد و زمانی که از پوشش ها برای عایق ها استفاده شود باعث شده که آنها را در برابر گردو خاک و نم و رطوبت حفظ کرده و از نفوذشان جلوگیری کند.

ساختار پنل های عایقی

موارد مصرف بیشتر پنل های عایقی در دیوارها و سقف و کف می باشد واز موادی استفاده شده که بسیار مقاوم هستند، افرادی که نمیخواهند در ساختمان سازی هزینه ی بیشتری را بدهند سعی می کنند از این موارد استفاده کرد ولی این به دان معنی نیست که از اهمیت کمتری برخوردار است و از مزیت این پنل ها این است که دارای وزن کمتری هستند و بار ساختمان سبکتر است.

در مصرف بهینه ی انرژی بسیار موثر است،و روش ساخت این پنل ها بسیار حائز اهمیت است، شما باید از نحوه قرار دادن و چسباندن این پنل ها آگاهی های لازم را داشته باشید، زیرا اگر به خوبی به اتصال بین عایق ها و پنل ها انجام نشود، بعداً عملکرد خوبی نخواهند داشت.

فوم های بتنی

این فوم ها ترکیب مقاوم در مصارف ساختمانی دارد، و در مقابل نفوذ آب و فرسایش و سرما و یخبندان مقاومت خوبی دارد.

این نوع فوم ها به خاطر اینکه صداها را به خوبی جذب می کنند به عنوان عایق های صوتی استفاده می شوند، و همچنین در برابر گرما و سرما هم عایق های مناسبی هستند و با استفاده از آنها می توان کمترین مصرف را از وسایل سرمایشی و گرمایشی داشته باشید.

کف سازی طبقات ساختمان ها از بیشترین مصرف این فوم های بتنی است،پس از انجام همه ی کارهای ساختمان می توان در قسمت کف ساختمان استفاده کرد تا عایق صوتی و حرارتی را انجام داده باشید.

در مجموع هدف تمامی این نوع عایق بندی ها، کنترل هدررفت انرژی و کاهش هزینه سوخت ساختمان ها است.

مجموعه خدمات ساختمانی پارسیان آماده انجام کلیه کارهای مربوط به عایق کاری و ایزوگام،با شرایط ایده آل می باشد .

کلمات کلیدی سئو سایت : عایق بندی پشم سنگ,عایق بندی,پشم سنگ,عایق بندی دیوار,عایق,خدمات ساختمانی پارسیان