ترمیم ایزوگام های قدیمی

ترمیم ایزوگام های قدیمی

همان طور که می دانید با گذشت زمان، ایزوگام های قدیمی فرسایش پیدا کرده و دچار جدا شدن لایه های ایزوگام از سطح پشت بام ها،ترک خوردن سطح و….از این قبیل مشکلات می شود، برای برطرف کردن این عیب و نقص ها باید از کسانی که نصاب ایزوگام هستند کمک بگیرید،تا دوباره بتوان قسمتهای آسیب دیده را ترمیم کرد و از نم زدگی و خرابی های پیش آمده جلوگیری به عمل آید.

کم کم بر اثر گذشت زمان ترک هایی که بر سطح ایزوگام پیش آمده گرد و خاک گرفته و اینکار از چسبیدن مناسب سطح به خوبی، جلوگیری می کند،یک راه برای تشخیص بهتر سطح صدمه دیده ی ایزوگام ، بهتر است ایزوگام را شستشو دهید با انجام این کار نصب کننده ی ایزوگام جاهایی که در اثر شستن آب جمع میشود را شناسایی کرده و سعی بر رفع این مشکل می کند.

ترمیم ایزوگام های قدیمی

بازسازی ایزوگام

برای بازسازی کردن ایزوگام باید آن قسمت های آسیب دیده را با کاتر برش داد و جدا کرد تا مانع از خراب شدن ایزوگام جدید نشد، وبعد از این مرحله باید در قسمتهایی که ترک خوردگی وجود دارد را با مواد قیر پر کرد.

در بعضی از قسمتها که ایزوگام حالت برآمدگی پیدا کرده، می توان هوای زیر آن را خالی کرد و با دادن حرارت دوباره بر روی سطح مجدداً آن را چسباند، با این روش مشکل برطرف می شود.

جمع شدگی و راهکارهای رفع آن

گاهی که مشکل نچسبیدن ایزوگام را به سطح می بینید و یا عایق کاری دیوارها با مشکلاتی مواجه میشوید، باید راهکارهایی را انجام داد:

اولین راهی که توصیه می شود این است که شعله ی زیادی را روی آن قسمت قرار داده تا دوباره بچسبد و یا اینکه آن تیکه ایی را که نمی چسبد را با کاتر جدا کرده و یک تکه  ی جدید در آن قسمت نصب گردد، بهتر است که از همون ابتدا از یک ایزوگام با کیفیت و استاندارد برای انجام کار انتخاب شده تا در آینده با مشکل مواجه نشویم.

پرسنل متخصص و حرفه ای مجموعه خدمات ساختمانی پارسیان با به کار گیری تجهیزات مورد نیاز در زمینه ی اجرا و ترمیم ایزوگام آماده خدمت رسانی می باشند .

کلمات کلیدی سئو سایت : ترمیم ایزوگام های قدیمی,ترمیم ایزوگام,ترمیم ایزوگام قدیمی,ترمیم,ایزوگام