بهترین فصل نصب ایزوگام

بهترین فصل نصب ایزوگام

بهترین فصل برای نصب ایزوگام یکی از سوالاتی است که بیشتر مشتریان می پرسند و جواب آن علی رغم ساده بودن بسیار مهم است.

فصل تابستان بخصوص شهریور ماه بهترین زمان برای ایزوگام و قیر گونی با مقاومت بالا و کیفیت عالی می باشد. به دلیل اینکه هنگامی که سطحی را ایزوگام می کنند هر چه سطح خشکتر ، گرمتر و گرد و غبار کمتر و از چربیهای غیر پلیمری، رطوبت ، فضولات و مواد زاید به دور باشد، ایزوگام بهتر و راحت تر به آن می چسبد و به اصطلاح تبله نمی کند.

تبله به قسمت هایی می گویند که هوا زیر آن رفته باشد و خوب نچسبند. در این روزها ایزوگام با دوامتر و ماندگارتر و عمر ایزوگام نصب شده ، بالاتر می رود.

بهترین فصل نصب ایزوگام

چند نکته ی مهم برای نصب ایزوگام

با توجه به اینکه ایران دارای آب و هوایی ۴ فصل می باشد و اینکه در کدام مناطق آب و هوایی می توان ایزوگام را نصب کرد ، توصیه می شود که برای نصب ایزوگام به نکات زیر توجه شود.

– مناطقی که در ایران پر بارش هستند وعایق کاری سقف ساختمان هایی که نوسازند و در فصل تابستان به نازک کاری می رسند بسیار ضروری و مهم است.
– بهترین دمایی که می توان ایزوگام را نصب کرد بین ۱۵ الی ۴۰ درجه سانتی گراد می باشد و این دما در منطقه های مختلف ایران متفاوت است.
– وقتی که باران می بارد رطوبت ایجاد شده باعث می شود بین ایزوگام و سطحی که ایزوگام کردید ، خوب نچسبد و کیفیت ایزوگام نصب شده را کاهش دهد. پس هنگام بارش باران از نصب ایزوگام خودداری کنید.

ایزوگامی که در پشت بام استفاده می کنید هنگامی خوب و با دوام است و چسبندگی مناسبی را نشان می دهد که پشت بام ها خشک و بدون رطوبت و نم باشند. به همین دلیل بهترین فصل برای نصب ایزوگام کردن پشت بام ساختمان ها تابستان می باشد.

کلمات کلیدی سئو سایت : بهترین فصل نصب ایزوگام,نصب ایزوگام,نصب,ایزوگام,قیرگونی