خرید توالت فرنگی

در دنیای امروز بیشتر از قبل از توالت فرنگی استفاده می شود ودر خانه ایی در سرویس های بهداشتی قرار گرفته شده است،که استفاده از آن برای افراد مسن و یا افرادی که در اثر حادثه دچار آسیب دیدگی های شدید در ناحیه لگن و پاها هستند بسیار توصیه میشود.

در زمان خرید توالت فرنگی باید توجه کرد و نکاتی را رعایت کرد که در اینجا شما را به چند مورد آگاه می کنیم.

خرید توالت فرنگی

1. تناسب توالت فرنگی با فضای سرویس بهداشتی

یکی از مهمترین عواملی که در خرید توالت فرنگی باید به آن توجه داشته باشید، فاصله ی مناسب بین دیوار تا مجرای خروجی توالت یعنی دیواری که توالت نزدیک آن نصب می شود است، چرا که این فاصله عامل اصلی عملکرد صحیح آن است.

مناسب ترین فاصله برای این منظور ۳۰ سانتی متر است. مدل های مختلف توالت های فرنگی در بازار وجود دارند که فاصله دیوار تا وسط پایه آنها ۲۵ الی ۳۵ سانتی متر است، پس بهتر است ابتدا فاصله چاه و لوله از دیوار را اندازه بگیرید و سپس مدل توالت را انتخاب نمایید.

2. بررسی میزان توانایی سیفون

توجه داشته باشید که سیفون به عنوان مهمترین قسمت توالت فرنگی محسوب می شود، پس در مرحله ی بعدی باید میزان توانایی سیفون را اندازه گیری کنید.

برخی توالت ها آب را با فشار زیاد و به صورت مکشی به فاضلاب می برند و خیلی زود کاسه توالت تخلیه می شود و یا برخی توالت ها آب را به صورت چرخشی و آرام تر بیرون می دهند که گزینه مطلوب تری برای توالت های خانگی محسوب می شوند.

3. بررسی پایه توالت فرنگی

اندازه استاندارد پایه توالت فرنگی ۱۵ اینچ (۴۰ سانتی متر) است اما باید توجه داشته باشید که پایه های بلند برای افراد قد بلند یا افراد مسن مناسب تر است و زانو و کمر افراد را اذیت نمی کند.

اما این مدل از توالت فرنگی برای کودکان و افراد کوتاه قد چندان مناسب نیست و قیمت بالاتری نیز دارند. بهتر است حتما در هنگام خرید توالت فرنگی روی آن بنشینید تا بتوانید هماهنگی آن با اندام تان را بررسی کنید.

4. انتخاب مدل توالت فرنگی

توالت های فرنگی انواع گوناگونی دارد که در میان نوع دوتکه آن ها با مخزن و کاسه از هم جدا بسیار مقرون به صرفه تر است، اما توالت فرنگی های یک تکه اگرچه ممکن است پر هزینه تر به نظر برسند، ولی نظافت آنها به دلیل یکپارچگی بسیار ساده تر است.

مدل سوم توالت فرنگی های دیواری ( هنگ) می باشد که جلوه بسیار زیبایی به فضای حمام و سرویس بهداشتی می دهند و نظافت آنها بسیار ساده است، اما هزینه آنها نسبت به دو مدل دیگر بسیار بیشتر است، همچنین برای نصب نیاز به دیوارهای ضخیم دارند که مناسب برای هر سرویس بداشتی نیست.

5. بررسی لگن توالت فرنگی

لگن توالت آخرین بخشی است که در هنگام خرید باید آن را بررسی کنید. توالت هایی که کاسه آنها گرد است نسبت به توالت هایی که کاسه آنها بیضی شکل است جای کمتری را اشغال می کنند اما کاسه های بیضی جای نشستن بیشتری داشته و راحت تر نیز هستند.

همچنین توالت های بیضی کمتر کثیف شده و حذف بوی آنها نیز بیشتر است؛ بنابراین توالت هایی با لگن بیضی شکل مناسب تر است.

برای انجام خدمات نصب توالت فرنگی، لوله بازکنی،تخلیه چاه، رفع بو، رفع نم و رطوبت با تیم خدمات ساختمانی پارسیان تماس بگیرید .

کلمات کلیدی سئو سایت : زمان خرید توالت فرنگی,توالت فرنگی,خرید توالت فرنگی,سرویس بهداشتی